-2014-

Daha önce de “en iyi balayı oteli”, “en iyi butik toplantı oteli” dallarında bir çok ödül almıştır. Sisus Hotel Dünyanın en büyük seyahat – yorum sitesi TripAdvisor, 2014 yılında da Mükemmeliyet Sertifikası ödülünü almıştır.

-2007-

Çesme turizmine Butik Delux Konseptiyle önderlik eden , Great Hotels Of The World Grubunun Romantic Luxury Collection üyesi olan Sisus Hotel, misafirlerin yaşam tarzlarındaki beklentilerini aşan hizmet ve konseptler sunarak VIP ve A Plus misafir profline 2004 yılından beri hizmet vermektedir.Sisus Hotel 2007 Yılında “THE TRADE LEADERS CLUB” Tarafından Dünyanın EN İYİ OTELLERİ Arasında EVRENSEL KALİTE ÖDÜLÜ Almıştır.

-2012-

Dünyanın en büyük seyahat – yorum sitesi TripAdvisor, Türkiye’de 2012 yılının en iyi 25 otelini açıkladı. Çeşme Dalyanköy’deki Sisus Hotel, Türkiye’nin en iyi lüks otelleri arasında altıncı sırada yer aldı. Sisus Hotel, Türkiye’nin en trendi – modern otelleri sıralamasında ilk 25’e girmeyi başardı.

-2013-

Daha önce de “en iyi balayı oteli”, “en iyi butik toplantı oteli” dallarında bir çok ödül almıştır. Sisus Hotel Dünyanın en büyük seyahat – yorum sitesi TripAdvisor, 2013 yılı Mükemmeliyet Sertifikası ödülünü almıştır.